Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ



  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА Аудит



Аудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо застосування РРО у разі проведення розрахунків за товари через програмно-технічні комплекси самообслуговування

Державна фіскальна служба України в індивідуальній податковій консультації від 31.10.2017 р. N 2453/6/99-99-14-05-01-15/ІПК надала відповідь на запитання: «Чи зобов'язане Товариство надавати покупцю фіскальний чек реєстратора розрахункових операцій у разі проведення розрахунків за товари, які не являються підакцизними та технічно складними побутовими товарами, через програмно-технічні комплекси самообслуговування (далі - ПТКС), які належать банку та знаходяться у приміщенні банку?».

Так, РРО та розрахункові книжки не застосовуються при виконанні банківських операцій, крім операцій комерційних агентів банків та небанківських фінансових установ з приймання готівки для подальшого її переказу з використанням ПТКС, за винятком програмно-технічних комплексів самообслуговування, що дають змогу користувачеві здійснювати виключно операції з отримання коштів (абзац 3 пункту 2 статті 9 Закону N 265).

Тобто, якщо банківські операції виконуються через ПТКС, який належить банку, у цьому випадку застосування РРО є не обов'язковим.

Таким чином, якщо оплата за товар здійснюється покупцем через ПТКС, який належить банку та знаходиться у приміщенні банку, фіскальний чек РРО продавцю такого товару видавати не обов'язково.

(Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 31.10.2017 р. N 2453/6/99-99-14-05-01-15/ІПК)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины




Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ