Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо обкладання єдиним податком доходів від діяльності, яка не підпадає під КВЕД

Державна фіскальна служба України в індивідуальній податковій консультації від 20.02.2018 р. N 683/6/99-99-12-02-03-15/ІПК нагадала, що доходи від діяльності, якої немає в КВЕД, обкладають єдиним податком за стандартною ставкою.

Так, відповідно до ч. 7 пп. 298.23 ПКУ у разі здійснення видів діяльності, не зазначених у реєстрі платників єдиного податку, платники єдиного податку зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ, з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності.

Визначення та кодування основних та другорядних видів економічної діяльності юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців в Україні відбувається згідно Класифікації видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010).

Умовою, за якою суб’єкт господарювання не може бути на спрощеній системі оподаткування, є обрані цим суб’єктом види діяльності, зазначені у КВЕД ДК 009:2010, та які не зазначені у реєстрі платників єдиного податку.

Види отриманих доходів, які не підпадають під класифікацію КВЕД, не є підставою для переходу на загальну систему оподаткування.

(Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 20.02.2018 р. N 683/6/99-99-12-02-03-15/ІПК «Про перебування на спрощеній системі оподаткування»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ