Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ



  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА Аудит



Аудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо купівлі товарів/робіт/послуг на іноземних інтернет-сайтах та оплати їх вартості

Державна фіскальна служба України в індивідуальній податковій консультації від 13.06.2018 р. N 2584/6/99-99-15-01-01-15/ІПК надала роз’яснення щодо купівлі товарів/робіт/послуг на іноземних інтернет-сайтах та оплати їх вартості.

Так, у випадку придбання юридичною особою послуг на вітчизняному чи іноземному інтернет-сайті з оплатою їх за допомогою електронного платіжного засобу для підтвердження витрачання коштів необхідно надати виписку банку, яким випущено вказаний електронний платіжний засіб, а також відповідний документ, квитанцію, товарний чи касовий чек, квиток, талон тощо, який наданий продавцем (виконавцем, постачальником) послуги та/або товару.

Податківці в індивідуальній податковій консультації запропонували стосовно можливості розрахунку юридичної особи та/або фізичної особи - підприємця за товари/роботи/послуги, які придбаваються на іноземних інтернет-сайтах, за допомогою електронного платіжного засобу, а також чи підпадає така операція під валютний контроль, звернутись до Національного банку України.

(Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 13.06.2018 р. N 2584/6/99-99-15-01-01-15/ІПК)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины




Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ