Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо повернення товару без касового чека

Державна фіскальна служба України в індивідуальній податковій консультації від 30 листопада 2018 р. № 5041/6/99-99-14-05-01-15/ІПК надала роз’яснення щодо можливості повернути попередньо оплачені готівкові кошти у випадку втрати оригіналу фіскального чека покупцем.

Порядок реєстрації видачі коштів у разі повернення товару (відмови від послуги) визначено пп.7 та 8 розділу III Порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затверджений наказом Мінфіну від 14.06.2016 р. № 547, яким передбачено, що реєстрація видачі коштів у разі повернення товару (відмови від послуги та інших випадках) або скасування помилково проведеної через РРО суми розрахунку здійснюється шляхом реєстрації від’ємної суми.

Крім того, якщо сума коштів, виданих при поверненні товару чи рекомпенсації раніше оплаченої послуги, перевищує 100 гривень, то матеріально відповідальна особа господарської одиниці або особа, яка безпосередньо здійснює розрахунки, повинна скласти акт про видачу коштів. В акті необхідно зазначити дані документа, що встановлює особу покупця, який повертає товар (відмовляється від послуги); відомості про товар (послугу); суму виданих коштів; номер, дату і час видачі розрахункового документа, який підтверджує купівлю товару (отримання послуги).

Іншого чинним законодавством не передбачено.

У разі надання інформації щодо покупки (назви товару, вартості, дати та часу придбання, адреси магазину та фіскального номеру РРО, через який здійснювалась розрахункова операція), ДФС може надати інформацію про наявність у базі даних інформації про такий розрахунковий документ (чек РРО).

Щодо технічної можливості роздрукування електронної копії необхідного розрахункового документа (чека РРО) на конкретному РРО необхідно звернутись до Центру сервісного обслуговування РРО або до виробника РРО.

(Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 30 листопада 2018 р. № 5041/6/99-99-14-05-01-15/ІПК)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ