Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо включення до оподаткованого доходу платника єдиного податку ІІІ групи відшкодування від військового комісаріату

Державна фіскальна служба України в індивідуальній податковій консультації від 18.12.2018 р. № 5271/6/99-99-12-02-03-15/ІПК надала відповідь на питання: чи включається до оподаткованого доходу ЮО - платника ЄП ІІІ групи отримана від військового комісаріату сума відшкодування середньомісячної зарплати військовозобов’язаного, у зв’язку з призванням працівника на навчальні збори до військової частини.

Так, податківці зазначили, згідно з ч. 4 п. 292.11 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), при визначенні доходів для платників ЄП третьої групи до складу доходу не включаються суми коштів цільового призначення, що надійшли від Пенсійного фонду та інших фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з бюджетів або державних цільових фондів, у тому числі в межах державних або місцевих програм.

Тому, якщо кошти ЮО отримані від військового комісаріату в межах міської програми, затвердженої відповідним рішенням, або державної програми, кошти для якої передбачені Законом України "Про Державний бюджет України на 2018 рік", та ці кошти відображені у бухгалтерському обліку як кошти цільового призначення і мають підтвердження відповідними первинними документами, то такі кошти не включаються до доходу платника ЄП третьої групи.

(Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 18.12.2018 р. № 5271/6/99-99-12-02-03-15/ІПК)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ